Розіграш знижок

new-year-zahid

 

Подарунків багато не буває! Саме тому наша мережа розпочинає Новорічний розіграш знижок в магазинах «Планета Секонд-Хенд» та «ЕкономКласс» з 23-го грудня. Купуйте від 1 кг товару на вагу та отримайте спеціальну картку з власною знижкою на покупку до 100%. Швидше стирайте захисне покриття щоб перевірити свій фарт та вигідно придбати стильний одяг.

Акція діє у всіх магазинах «Economclass» та «Планета секонд-хенд», які вказані на сайті www.economclass.ua по 31.01.2017 або до моменту закінчення акційних карток .

 Для участі у Акції, необхідно:

— у будь-який день, обрати для покупки в одному з магазинів вагового товару вагою від 1 кг,

— після сканування товару на касі, витягнути Акційну картку, обережно стерти захисне покриття і дізнатись розмір акційної знижки,

— надати Акційну картку продавцю-касиру.

  Акційні картки містять наступні знижки 10, 15, 20, 25, 50, 100 %, які надаються тільки на ваговий товар. Під 100% знижкою, слід розуміти купівлю товару за 0,01 грн.

  Добирати або зменшувати кількість вагового товару, після отримання акційної катки — заборонено.

  У випадку відмови покупця дотримуватись правил Акції, продавець-касир не враховує знижку акційної картки при купівлі. Сама акційна картка вилучається та анулюється.

  Під час проведення Акції діють персональні дисконтні картки. Знижки не сумуються та не можуть бути обміняні на кошти. Учаснику автоматично надається більша з двох знижок (акційної картки або дисконтної картки)

 *Організатор Акції має право змінювати умови Акції або достроково її припинити. Інформація про умови Акції, зміни або припинення Акції розміщується в місцях проведення акції та на сайті www.economclass.ua

Поделиться в соц. сетях:

1680