Про нас

12-1

Economclass 12 років з вами!

Ось уже понад 12 років ми привозимо для наших покупців якісні сучасні речі зі всієї Європи. За цей час ми виросли з невеликого магазину в успішну мережу і  на сьогоднішній день працює понад 300 магазинів по всій Україні..

Ми постійно розвиваємося і намагаємося стати ще краще. Нас обирають клієнти, для яких важливо:

  • Тільки оригінальна і стильна продукція провідних європейських і американських брендів;
  • Величезний асортимент речей на будь-який випадок: від спортивного одягу і спецодягу до повсякденної одежі та речей на вихід;
  • Продукція перевірених постачальників і фабрик, якості яких ми довіряємо;
  • Низькі ціни на товар і гнучка система знижок для постійних клієнтів;
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Economclass—вибір сучасної людини

Наша мета —зробити життя сучасної людини простіше і приємніше. За час роботи ми накопичили безцінний досвід, який допомагає нам знаходити для вас кращий асортимент затребуваного дитячого та дорослого одягу, спецодягу, взуття, домашнього текстилю та різних аксесуарів на всі випадки життя.

Ми робимо все можливе, щоб ви були задоволені шопінгом. Economclass—це прямий постачальник європейської та американської одежі. Ми підбираємо колекції, враховуючи сезони року, а також знаходимо модні речі, які будуть актуальними та стильними довгий час.

ек1укр

 

Ми вважаємо, що одяг— це свого роду творчість і хочемо, щоб кожен наш клієнт міг втілити в життя будь-який політ фантазії. Хочете одягатися в класику? — Без проблем! Мрієте підібрати стильний образ? — Все для Вас! Ми пишаємося професіоналізмом наших співробітників і намагаємося знайти персональний підхід до кожного клієнта, відчути його, зрозуміти, що йому потрібно і допомогти визначитися з вибором. Ми відкриті до спілкування і хочемо, щоб шопінг був цікавим і незабутнім!

Ми пишаємося, що понад 15 мільйонів чоловік довіряють нам свій стиль і повертаються за новими речами. Нам подобається балувати наших клієнтів і ми хочемо, щоб покупки були ще більш приємними: прямі поставки з Європи та Америки дозволяють нам встановлювати найдоступніші та низькі ціни на речі. Але і це ще не все! Ми пропонуємо кожному клієнтові приєднатися до нашої програми лояльності та насолоджуватися якісним шопінгом з вигідними знижками.