Фотозвіт з відкриття магазинів м. Миколаїв та м. Новомосковськ

1222

Шановні покупці, з радістю повідомляємо вам про відкриття ще двох комфортних магазинів стильного одягу «економ-класу» в містах Миколаїв та Новомосковськ.

Свята пройшли 25-го і 27-го лютого.

Наша велика мережа найвигідніших магазинів розширюється спеціально для економного та приємного шопінгу по всій Україні. Свята відкриття зібрали багато відвідувачів, які люблять якісний одяг за прийнятною ціною. Кожен покупець одягу мав можливість виграти цінний приз за свою покупку. В кінці свята методом барабана були обрані щасливі власники нової побутової техніки та інших подарунків. Розіграш приніс багато позитивних емоцій і спогадів.

Крім чудового розіграшу, в магазини були запрошені аніматори (Ельза і Олаф) для радості маленьких гостей і їх батьків. Величезна кількість повітряних кульок дозволяло порадувати кожного малюка, не залишивши нікого без подарунка. Крім кульок, гості могли насолодитися смачними капкейк, фірмовим шоколадом і гарячими напоями. Погана погода не страшна покупцям «економ-класу»! У нас завжди тепло, вигідно і максимально комфортно!

Ми чекаємо вас в наших нових магазинах і допомагаємо одягатися стильно за найвигіднішими і приємними цінами. 

nikol-001 nikol-002

  nikol-003 nikol-006

 nikol-004 nikol-005

novomosk-01 novomosk-02 novomosk-03

Поділитися в соц. мережах:

907